\
Lista artykułów

Kolejne podwyżki opłat za domeny

08-04-2022

To już kolejna podwyżka cen za rejestrację oraz utrzymanie domeny internetowej jaką odczuwamy po uderzeniu pandemii C-19 w ludzi. Tym razem wzrost ceny jest spowodowany utratą wartości Polskiej złotówki.

Czy warto dbać o zdrowie pracowników

16-03-2016

Sprawdź jakie komplikacje może spowodować choroba jednego z pracowników Twojej firmy. Jeśli nie dbasz o zdrowie pracowników tylko zmuszasz ich do osiągania celów, może się to na firmie zemścić.

Giełda domen internetowych

21-01-2014

Giełda adresów WWW to nietypowe miejsce w sieci. To właśnie tutaj możesz wystawiać swoje domeny na sprzedaż i obserwować jakie jest zainteresowanie. Zanim jednak wybierzesz którąś z dostępnych giełd, zapoznaj się ze szczegółami ich postępowania.

Przechwycenie domeny internetowej

20-01-2014

Oprócz opcji na domeny istnieje kilka innych sposobów na pozyskanie adresu WWW który nasz interesuje. Jedną z takich takich metod jest przechwycenie domeny internetowej tuż po jej wygaśnięciu. Przeczytaj jak to zrobić.

Opcja na domeny internetowe

19-01-2014

Opcja na domeny WWW to nic innego jak zarezerwowanie sobie zajętego i opłaconego adresu. Gdy ktoś ma zarejestrowaną domenę możesz założyć tak zwaną opcję, a gdy obecny właściciel jej nie opłaci na kolejny okres abonamentowy …

Próbowanie Domeny internetowej

18-01-2014

To dość abstrakcyjne pojęcie dotyczące domen internetowych. DNT, czyli próbowanie domeny, to usługa, która pozwala przetestować jej atrakcyjność, przede wszystkim marketingową. Testowanie trwa tylko kilka dni, jednak można w ten sposób sprawdzić atrakcyjność domeny.

Cesja domeny internetowej

17-01-2014

Cesja domeny, co to jest i jak przeprowadzić. Czasem chcesz sprzedać domenę lub ją kupić. Właśnie w tym pomaga cesja domeny. Przeczytaj zanim sprzedasz lub kupisz domenę. To bardzo ważne informacje dotyczące przeniesienia praw na inną osobę czy firmę.

Transfer domeny internetowej

16-01-2014

Transfer domeny to nic innego jak zmiana operatora domeny. Jest to funkcja dostępna u każdego operatora domen internetowych. Sprawdź jak dokonać transferu swojej domeny internetowej.

Gdzie i jak kupić domenę internetową ?

14-01-2014

Domenę internetową najlepiej kupić u jednego z partnerów NASK. TaniaDomena.EU jest pośrednio partnerem w sprzedaży domen współpracującym z NASK. Dzięki temu stosujemy jedne z najniższych cen na przedłużenia domen internetowych.

Serwery DNS i ich zastosowanie

13-01-2014

Serwery DNS, opis zastosowania, znaczenia dla internetu oraz jak działają. Jest to zbiór informacji o serwerach DNS dla początkujących.

Rozbudowa strony i otwarcie własnego bloga.

12-01-2014

Podczas przebudowy strony postanowiliśmy dodać bloga na którym będziemy zamieszczać dodatkowe informacje z wydarzeń związanych z domenami internetowymi i pozycjonowaniem ich w wyszukiwarkach. Postaramy się aby wszyscy nasi czytelnicy otrzymywali zawsze najciekawsze wiadomości oraz byli obsługiwani z największą etykietą.