Plik graficzny reklamy serwisu Tania Domena EU
Załóż konto

Klienci indywidualni Klienci hurtowi

Oferta skierowana nie tylko do osób które posiadają już wiele domen internetowych ale również do tych którzy planują budować zaplecza pozycjonerskie lub dużą liczbę stron. Przy takich przedsięwzięciach podstawą jest odpowiednia polityka zarządzania kosztami przedłużeń. Niedopilnowanie tego elementu może sporo kosztować w przyszłości.

Dzięki naszej ofercie możesz od początku dokładnie zaplanować koszty utrzymania domen na kilka lat do przodu. Przy ustalonym harmonogramie powiększania ilości domen internetowych możesz przy przekroczeniu kolejnych progów liczby adresów skutecznie obniżać koszta przedłużenia abonamentu na kolejne lata.

Progi są rozstawione następująco:
0-5 adresów
6-50 adresów
51-100 adresów
101-200 adresów
201-400 adresów
401- n adresów

Przy każdym z progów dostajesz kolejne upusty na przedłużanie wszystkich domen które posiadasz w naszym rejestratorze. Dzięki takiemu systemowi premiowemu możesz skutecznie obniżać koszty jednocześnie rozszerzając ilość posiadanych adresów internetowych.

W ostatecznym bilansie, hurtowy zakup lub przeniesienie domen do jednego tańszego operatora może skutkować znacznym obniżeniem kosztów utrzymania domen przy zachowaniu standardu usług. Przenoś domeny na trzy miesiące przed zakończeniem ich obecnego abonamentu, a opłata będzie równoznaczna z wykupieniem kolejnego roku trwania usługi.

Informacje

Domeny pod zaplecze do pozycjonowania.

Jeśli budujesz zaplecze pod pozycjonowanie to na pewno posiadasz lub będziesz posiadać przynajmniej ze sto domen. W takim przypadku warto wybierać taniego rejestratora domen internetowych. W przypadku liderów Polskiego rynku, ceny są naprawdę spore. Przy odpowiednim doborze domen globalnych możesz uzyskać tanie adresy internetowe których przedłużenie będzie znacznie niższe niż w przypadku skorzystania z Home, AZ czy Nazwa.

Mały biznes lub zabezpieczenie domen.

Jeśli Twoja firma zabezpiecza adresy podobne do głównej domeny firmowej warto skorzystać z rejestratora TaniaDomena.eu . W przypadku posiadania kilku domen, klient może skorzystać z stałego rabatu na przedłużenia domen internetowych. Tylko w Tania Domana EU masz dostęp do tak ciekawego programu współpracy z klientami. To oznacza że im więcej domen internetowych posiadasz tym mniej za nie płacisz. W ten sposób obniżysz koszty lub zaoszczędzisz na nowe adresy internetowe.

Jesteś handlarzem domen internetowych ?

Jeśli posiadasz dużo domen i zarabiasz na ich sprzedaży konkretnym kontrahentom to na pewno chcesz aby wieloletnie koszty utrzymania abonamentów adresów były jak najniższe. Możesz osiągnąć ten cel przenosząc wszystkie domeny do naszego rejestratora. Porównaj nasz cennik z ofertą liderów na Polskim rynku a na pewno zauważysz różnice.