Plik graficzny reklamy serwisu Tania Domena EU
Załóż konto

Jedna firma lub strona a tak wiele domen.

Gdy rejestrujesz firmę lub spółkę, to na pewno w najbliższych dniach będziesz również rejestrować domenę (pod warunkiem że już jej wcześniej nie zarezerwowano). Często również rejestrujemy kilka innych domen które są bardzo podobne do naszej głównej domeny. Takie działanie jest powszechnie znane z uwagi na ochronę swojego interesu. Jest wiele przykładów gdzie wyraźnie widać straty na wizerunku firmy lub w zarobkach tylko z powodu zaniechania rejestracji pozostałych podobnych domen. Dlatego należy z bezwzględną stanowczością zarezerwować wszystkie podobne wolne domeny oraz postarać się przejąć te zarejestrowane przez osoby postronne.

Dużo domen, spore koszty.
Przy rejestracji jednego adresu, zazwyczaj nie patrzymy na koszty związane z utrzymaniem domeny. W 98 % przypadków osoba rezerwująca adres internetowych korzysta z zapamiętanej marki wiodącej na regionalnym rynku. Wyszukiwarka taka jak Google służy do wpisania frazy Home, Az lub Nazwa i wciśnięciu przycisku „Szukaj”. Jednak firmy te poniosły koszty związane z dotarciem do szerokiej ilości odbiorców ze swoją reklamą. Z tego powodu ceny ich usług są obciążone tymi kosztami przez co droższe. Najczęściej dowiadujesz się o tym przy płaceniu faktury za przedłużenie najmu adresu.

Skutecznie obniż koszty przedłużenia domeny.
Korzystając z oferty TaniaDomena.EU każdy może obniżyć koszty posiadania wielu adresów domen. Praktycznie już od pierwszej domeny możesz płacić mniej. Większość dostępnych u nas domen jest znacznie tańsza niż u liderów znanych z reklam telewizyjnych i w prasie. Sprawdź naszą ofertę i przenieś lub rejestruj domeny tylko u nas. Nasz system współpracy z klientami jest unikatowy, dokupując domeny możesz płacić za ich utrzymanie znacznie mniej. Przy przekroczeniu kolejnych progów posiadanych domen, uzyskasz rabat na przedłużenia wszystkich swoich domen, starych i nowych. Taka opcja jest dostępna tylko u nas.

Informacje

Domeny pod zaplecze do pozycjonowania.

W naszym wachlarzu usług posiadamy coś dla każdego. W tym przypadku dla osób które zajmują się budowaniem zaplecza pod pozycjonowanie stron internetowych oferujemy rabat za osiągnięcie kolejnych progów posiadania domen internetowych. Działa to dokładnie tak, im więcej domen posiadasz tym mniej płacisz za ich utrzymanie. Dzięki temu skutecznie obniżysz koszty przedłużenia wszystkich swoich domen które zarejestrujesz na stronie TaniaDomena.EU

Mały biznes lub zabezpieczenie domen.

Posiadając nawet małą firmę lub nową stronę, musisz być pewien że jeśli osiągniesz sukces to znajdzie się kilka osób które również będą chciały coś ukroić z Twojego tortu. Właśnie dlatego powinieneś odpowiednio wcześniej zarejestrować domeny podobne do swojego projektu. Dzięki temu możesz zbudować strony przekierowujące na Twoją witrynę oraz pozyskać wszystkich tych użytkowników którzy źle wpiszą końcówkę lub wstawią literówkę w nazwie głównej domeny. Zabezpiecz swoje interesy i zarejestruj domeny podobne do nazwy Twojej firmy czy też strony.

Jesteś handlarzem domen internetowych ?

Jeśli handlujesz domenami internetowymi to na pewno zależy Ci na najwyższym ograniczeniu kosztów związanych z przedłużaniem abonamentu na posiadane domeny. Jeśli uzyskasz rabat w wysokości 10 złotych netto na jednej domenie, a posiadasz 10 to już 100 złotych oszczędności w jednym roku kalendarzowym. Przelicz swoje koszty i sprawdź czy możesz płacić mniej.