Załóż konto

Klienci indywidualni Klienci hurtowi

Prowadzisz lub zakładasz swoją pierwszą witrynę lub bloga ? Nasza oferta jest skierowana do każdej osoby która chce prowadzić stronę przy minimalnych kosztach utrzymania adresu internetowego.

Niski koszt przedłużenia abonamentu na adres internetowy o kolejny rok to podstawa do minimalizowania wydatków. Należy o to zadbać już podczas rezerwacji i rejestracji domeny. Ewentualne późniejsze przenosiny do tańszego usługodawcy może być ograniczone z powodu regulaminu. Dodatkowo transfer międzynarodowych domen jest związana z kosztem w wysokości kilkudziesięciu złotych.

Dlatego aby nie przepłacać i nisko utrzymywać stan kosztów serwisu należy od samego początku dbać o wszystkie szczegóły. W tym momencie należy podkreślić że promocje typu “Domena za 0zł” na pierwszy tok jest najgorszym posunięciem. W takich promocjach często jest klauzula w regulaminie zakazująca przenosin domeny do innego rejestratora przez kilka lat oraz wysoki koszt przedłużenia abonamentu.

Najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z usług firmy która umożliwia w dowolnym momencie przeniesienie domeny do innego rejestratora. Takie przywileje zazwyczaj są związane z brakiem promocji na pierwszy rok abonamentu jednak uzyskujemy pełną kontrolę nad własnym adresem internetowym.

Usługi TaniaDomena.eu
Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Przejrzysty regulamin i brak kruczków technicznych oznacza pełną satysfakcję z posiadania własnej domeny internetowej. Zazwyczaj gdy zbuduje się pierwszą witrynę naturalnym procesem jest budowanie kolejnych. W takim przypadku każdy klient otrzyma możliwość korzystania z naszego programu partnerskiego “Im więcej masz tym mniej płacisz”. Oznacza to że jeśli masz kilka domen to za każde przedłużenie abonamentu o kolejny rok zapłacisz mniej. To jedyny taki program partnerski w Polskim internecie.

Informacje

Chcę otworzyć własną stronę WWW.

Jeśli chcesz otworzyć swoja pierwsza witrynę internetową lub po prostu swojego własnego bloga, potrzebujesz kilku ważnych elementów. Dzięki naszemu dokładnemu wyjaśnieniu będziesz mógł bez większych problemów oszacować koszty oraz zebrać potrzebne elementy.

Czym jest adres internetowy?

Adres internetowy to określenie na domenę WWW. Jest to ciąg znaków określający nazwę strony. Taki adres rozpowszechnia się w różnych mediach społecznych aby spopularyzować witrynę. Strona WWW z dobrą domeną internetową to prawdziwy wytrych do skarbca. Dobrze rozreklamowana witryna z ciekawą i unikalną zawartością ma możliwość osiągnąć sukces oraz stać się generatorem poważnych zysków.

Uwaga na promocje.

Jeśli widzisz promocję typu “Domena za ZERO zł”, uważaj. Przy takich korzystnych ofertach często kruczki siedzą w regulaminie promocji. Nie każda promocja jest zła, jednak są firmy które nie szanują praw konsumenta, dlatego apelujemy o rozwagę podczas wybierania super promocji.

Jak wybrać dobry serwer pod stronę ?

W zależności od indywidualnych potrzeb każdego z klientów różne serwery będą spełniać poszczególne oczekiwania. Jednak aby nie kupić kota w worku, należy zawsze posiłkować się informacjami na temat dostępności serwerów w sieci czyli współczynnik wyrażany jako UpTime serwera.

Czy można zarobić na stronie internetowej

To pytanie zadaje chyba każda osoba która myśli o otwarciu własnej witryny internetowej. Odpowiedź spodoba się wszystkim ponieważ brzmi, tak można zarobić, a wysokość wpływów jest ograniczona czasem i zapałem prowadzącego. Do wyboru mamy kilka modeli zarobkowych, w zależności od chęci zaangażowania można wybrać odpowiedni system dla siebie.