Plik graficzny reklamy serwisu Tania Domena EU
Załóż konto

Budowa zaplecza pod pozycjonowanie.

Aby uzyskać zadowalające efekty przy pozycjonowaniu własnej witryny należy zatrudnić profesjonalną agencję marketingową lub zainwestować we własne zaplecze. Zaplecze może być zbudowane na prostych systemach do zarządzania treścią ( w skrócie CMS). Jednak domeny należy kupić pierwszego rzędu. Wyszukiwarki już w 2012 roku poinformowały że odkryły budowę zaplecza w celu wpływania na wyniki rankingów wyszukiwarek na domenach regionalnych. Z uwagi że domeny regionalne są jednymi z najtańszych, stały się wylęgarnią stron budowanych z konkretnym przeznaczeniem. Dlatego linki wychodzące z takich witryn mają obniżoną wartość.

Tylko domeny pierwszego typu czyli globalne.
Aby posiadać dobre zaplecze pod pozycjonowanie witryn należy zadbać o domeny. Do niedawna nie było takiej potrzeby. Ale wraz z rozwojem technik pozycjonowania, ewoluowały również mechanizmy oceny witryny w wyszukiwarkach internetowych. Dlatego gdy usłyszeliśmy o obniżeniu wartości linków wychodzących z adresów osadzonych na domenach regionalnych, byliśmy szczęśliwi że nasze zaplecze jest budowane jedynie na domenach globalnych, pierwszego typu. Te domeny z racji iż są domenami globalnymi, na pewno nie zostaną obarczone obniżeniem wartości z uwagi na ich status.

Skrypt CMS pod stronę do zaplecza.
Jeśli budujesz zaplecza pod pozycjonowanie, to pewnie używasz typowych darmowych skryptów dostępnych w sieci. Problemem jest fakt iż skrypty takie jak Jomla, WordPress czy Drupal, są ogromne i tak naprawdę nie nadają się do tego celu. Skrypt do budowy zaplecza powinien zajmować jak najmniej miejsca. Powinien być odpowiednio zoptymalizowany pod kontem wyszukiwarek internetowych. A co najważniejsze, nie powinien wymagać baz danych, a jedynie działać na plikach PHP, txt i HTML.

Informacje

Domeny pod zaplecze do pozycjonowania.

Jeśli budujesz zaplecze pod pozycjonowanie to na pewno posiadasz lub będziesz posiadać przynajmniej ze sto domen. W takim przypadku warto wybierać taniego rejestratora domen internetowych. W przypadku liderów Polskiego rynku, ceny są naprawdę spore. Przy odpowiednim doborze domen globalnych możesz uzyskać tanie adresy internetowe których przedłużenie będzie znacznie niższe niż w przypadku skorzystania z Home, AZ czy Nazwa.

Mały biznes lub zabezpieczenie domen.

Jeśli Twoja firma zabezpiecza adresy podobne do głównej domeny firmowej warto skorzystać z rejestratora TaniaDomena.eu . W przypadku posiadania kilku domen, klient może skorzystać z stałego rabatu na przedłużenia domen internetowych. Tylko w Tania Domana EU masz dostęp do tak ciekawego programu współpracy z klientami. To oznacza że im więcej domen internetowych posiadasz tym mniej za nie płacisz. W ten sposób obniżysz koszty lub zaoszczędzisz na nowe adresy internetowe.

Jesteś handlarzem domen internetowych ?

Jeśli posiadasz dużo domen i zarabiasz na ich sprzedaży konkretnym kontrahentom to na pewno chcesz aby wieloletnie koszty utrzymania abonamentów adresów były jak najniższe. Możesz osiągnąć ten cel przenosząc wszystkie domeny do naszego rejestratora. Porównaj nasz cennik z ofertą liderów na Polskim rynku a na pewno zauważysz różnice.