Plik graficzny reklamy serwisu Tania Domena EU
Załóż konto

Oferta dla osób handlujących domenami internetowymi.

Jeśli rejestrujesz wiele nazw domen internetowych to na pewno zainteresujesz się naszą ofertą w której im więcej posiadasz adresów to tym mniej płacisz za ich utrzymanie. To bardzo proste, gdy posiadasz 1 , 5 lub 10 domen to płacisz tylko trochę mniejsze rachunki niż to wynika z cennika Home, AZ czy Nazwa, liderów reklam. Ale gdy posiadasz dziesiątki lub setki domen to osiągasz takie ceny których nie uzyskasz nawet u liderów światowej rejestracji domen. Wszystko dzięki naszemu programowi lojalnościowemu który posiada progi po przekroczeniu których cena za każdą domenę jest obniżana.

Dlaczego oferujemy takie niskie ceny ?.
Nasza firma posiada wiele domen i co jakiś czas kupujemy nową. Z racji własnych potrzeb wybraliśmy drogę operatora domen internetowych w celu obniżenia kosztów własnych ponoszonych na utrzymanie wszystkich adresów internetowych. Teraz oferujemy również Tobie nasze usługi. Dzięki wejściu współpracę z kilkoma firmami posiadającymi bardzo duże ilości domen do utrzymania, możemy oferować ceny znacznie niższe od krajowych liderów znanych z reklam telewizyjnych czy prasowych.

Płać mniej i kupuj kolejne domeny.
Dzięki oszczędnościom które zdobędziesz korzystając z naszych usług, będziesz mógł zainwestować pieniądze w kolejne nowe adresy. Oczywiście z pieniędzmi które u nas zaoszczędzisz możesz zrobić wszystko, ale pewnie kupisz nową domenę. Dzięki kolejnym domenom możesz osiągnąć kolejny próg i ponownie obniżyć koszty przedłużenia każdej z posiadanych domen, starych i nowych. To najlepszy sposób aby obniżyć koszty inwestycji, a im niższe koszty utrzymania tym więcej można zarobić.

Informacje

Domeny pod zaplecze do pozycjonowania.

Posiadając wiele domen zarejestrowanych tylko pod budowę stron WWW służących jako zaplecze do pozycjonowania witryn internetowych, naturalnym jest że szukasz najniższych kosztów przedłużenia abonamentu. Strony służące jako zaplecze rzadko przynoszą jakiś zysk bezpośredni. Dlatego niskie koszty przedłużenia domen to klucz do odchudzenia budżetu inwestycyjnego.

Mały biznes lub zabezpieczenie domen.

Każda firma szuka ograniczeń wydatków. W przeciwnym razie posiada mniejszą kapitalizację netto. To oczywiście źle wygląda w oczach potencjalnych inwestorów. Nawet jeśli nie potrzebujesz inwestorów, to na pewno znajdziesz lepszy sposób na spożytkowanie pieniędzy które zaoszczędzisz na przedłużeniu wszystkich posiadanych domen internetowych. Płać mniej jeśli tylko możesz.

Jesteś handlarzem domen internetowych ?

Inwestowanie w domeny wiąże się z dużym ryzykiem. Nigdy nie wiadomo na której domenie uda nam się zarobić jakieś porządne pieniądze. A każdą domenę inwestor trzyma po kilka lat zanim uda się ją korzystnie sprzedać. Dlatego każdy inwestor domenowy powinien dokładnie rozejrzeć się za operatorem który świadczy najniższe ceny przedłużeń domen bez polowania na darmową rejestrację która w późniejszych latach staje się dużym obciążeniem naszego rachunku.