Plik graficzny reklamy serwisu Tania Domena EU
Załóż konto

Czy da sie zarobić na stronie internetowej ?

Praktycznie każda witryna może zarabiać pieniądze dla swojego właściciela. Oczywiście nie od razu, ale po około pół roku istnienia można już się spodziewać jakichś niewielkich wpływów. Oczywiście w tym momencie całkowicie nie piszę o sklepach internetowych, wiadomo że te serwisy z reguły w pierwszym tygodniu, notują już wpływy.

Strony internetowe można dzielić na różne kategorie jednak wszystkie mają te same podstawowe zalety i dobra które można sprzedać. Dlatego można z czystym sumieniem stwierdzić że praktycznie każda strona może zarabiać. W dodatku w dzisiejszym internecie można na każdym kroku spotkać jakąś sieć afiliacyjną która chętnie będzie wyświetlać swoje reklamy na Twojej witrynie.

Dla osób które chcą poświecić czas na budowanie witryny.
Jeśli zamiast rozmawiać z potencjalnymi sponsorami i sprzedawać powierzchnie reklamowe wolisz budować kolejne podstrony witryny to sieci afiliacyjne są najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy zarejestrować własne konto w portalu wybranej sieci i możesz wyświetlać a co najlepsze od razu zarabiać na swojej stronie. Pieniądze dostajemy za kliknięcia w baner lub za polecenie produktu lub usługi. W tym ostatnim przypadku otrzymujemy prowizję wyrażana w procentach, od sumy zamówienia klienta poleconego dzięki naszej witrynie.

Jesteś urodzonym sprzedawcą ?
Jeśli czujesz się jak ryba w wodzie podczas negocjacji z kolejnymi partnerami to najlepiej samemu sprzedawaj swoje powierzchnie reklamowe. Obserwując inne witryny można łatwo sprawdzić które firmy zamawiają wyświetlenia banerów. Wystarczy się do nich samemu zwrócić z ofertą. Głównym problemem jest poszukiwanie i dotarcie do odpowiednich osób zajmujących się w danej firmie kampaniami reklamowymi i zatwierdzaniem budżetu.

Co oznacza stwierdzenie, wartościowa witryna ?
Wartość witryny na początku jej istnienia wynosi zero , mimo dużych nakładów na zbudowanie strony pozostaje ona bez wartości aż do uzyskania pewnych korzystnych parametrów. Korzystne parametry to nic innego jak ilość linków prowadzących do witryny dzięki którym wzrasta współczynnik Link Popularity. Ilość linków przekłada się też na pozycję w wyszukiwarkach takich jak Google lub Yahoo. Kilka zajętych pozycji w Top10 Google również można uznać za korzystny parametr. Jednak z najważniejsza jest ilość unikalnych odwiedzin oraz odsłon każdej z witryn. Te dane ilustrują prawdziwą popularność danej witryny. Duży ruch na stronie internetowej to największa wartość witryny.

Informacje

Chcę otworzyć własną stronę WWW.

Jeśli chcesz otworzyć swoja pierwsza witrynę internetową lub po prostu swojego własnego bloga, potrzebujesz kilku ważnych elementów. Dzięki naszemu dokładnemu wyjaśnieniu będziesz mógł bez większych problemów oszacować koszty oraz zebrać potrzebne elementy.

Czym jest adres internetowy?

Adres internetowy to określenie na domenę WWW. Jest to ciąg znaków określający nazwę strony. Taki adres rozpowszechnia się w różnych mediach społecznych aby spopularyzować witrynę. Strona WWW z dobrą domeną internetową to prawdziwy wytrych do skarbca. Dobrze rozreklamowana witryna z ciekawą i unikalną zawartością ma możliwość osiągnąć sukces oraz stać się generatorem poważnych zysków.

Uwaga na promocje.

Jeśli widzisz promocję typu “Domena za ZERO zł”, uważaj. Przy takich korzystnych ofertach często kruczki siedzą w regulaminie promocji. Nie każda promocja jest zła, jednak są firmy które nie szanują praw konsumenta, dlatego apelujemy o rozwagę podczas wybierania super promocji.

Jak wybrać dobry serwer pod stronę ?

W zależności od indywidualnych potrzeb każdego z klientów różne serwery będą spełniać poszczególne oczekiwania. Jednak aby nie kupić kota w worku, należy zawsze posiłkować się informacjami na temat dostępności serwerów w sieci czyli współczynnik wyrażany jako UpTime serwera.