Plik graficzny reklamy serwisu Tania Domena EU
Załóż konto

Domena domenie nie równa.

Adresów internetowych jest tyle ile kombinacji wszystkich znaków alfanumerycznych dostępnych za pomocą języka arabskiego. Mogą to być ciągi znaków zrozumiałe lub nie zrozumiałe dla człowieka. Wszystko zależy od widzimisię osoby rejestrującej. Jednak aby domena była cos warta w przyszłości, należy poświecić chwile na wyszukanie tej jednej najbardziej trafnej która najlepiej opisuje tematykę witryny.

Które domeny osiągają wysoką wartość ?
Wiele osób uważa że najwięcej warte domeny to te odpowiadające nazwą którejś z dużych korporacji. Jednak te osoby są w wielkim błędzie, większość takich domen można odzyskać sądownie podpierając pozew dokumentem zastrzegającym nazwę firmy. Aby domena osiągnęła wartość musi spełnić któryś z warunków, mała ilość znaków w nazwie, rzeczowniki, łatwość zapamiętania lub bardzo dużą stałą liczbę odwiedzających.

Domeny z małą ilością znaków w nazwie.
Domeny z mała ilością znaków w nazwie to takie do czterech znaków. W momencie pisania tej treści czyli 2010.06.04 nie ma już możliwości zarejestrowania nowej domeny z kombinacja do trzech znaków. Wszystkie są już dawno wykupione. Mała ilość znaków w nazwie powoduje łatwość w zapamiętaniu przez potencjalnych odwiedzających. Właśnie dlatego krótkie domeny mają ogromną wartość dla potencjalnych inwestorów.

Domeny złożone z rzeczowników.
Oczywiście nie chodzi o wszystkie jakie są dostępne ale o te które oznaczają jakąś ciekawą funkcję. Dla przykładu można podać np.; Reklama.pl pod którą znajduje się katalog firm z całej Polski. Domeny które w nazwie zawierają popularny rzeczownik mają dużą szansę na wysokie propozycje za odstępne od domeny.

Te które łatwo zapamiętać.
Domeny których nazwy łatwo zapamiętać to też skrzynie ze złotem dla dobrego sprzedawcy. Łatwość w zapamiętywaniu często przekłada sie na dużą liczbę odwiedzin. Jednak pamiętajcie ze jest tutaj haczyk. Jeśli trafisz na coś co łatwo się zapamiętuje i jednocześnie dobrze odzwierciedla tematykę strony to pamiętaj jeszcze o popularności tego tematu w śród internautów. Dopiero jak wszystkie warunki w tym wypadku zostaną spełnione można liczyć na sukces takiej domeny.

Duża, stała ilość odwiedzin.
To największa wartość każdej domeny. Im więcej ludzi odwiedza Twój adres internetowy tym więcej jest ona warta pieniędzy. Można ten zysk zmaterializować na kilka sposobów. Dużo odwiedzających to duża ilość odsłon, wystarczy zarejestrować się w firmie afiliacyjnej która płaci za odsłony banerów reklamowych. Można również wstawiać reklamy Google lub inne które płacą za kliknięcie lub za sprzedaż. Najgorszym pomysłem w momencie posiadania takiej domeny to sprzedaż jej komuś innemu.

Informacje

Chcę otworzyć własną stronę WWW.

Jeśli chcesz otworzyć swoja pierwsza witrynę internetową lub po prostu swojego własnego bloga, potrzebujesz kilku ważnych elementów. Dzięki naszemu dokładnemu wyjaśnieniu będziesz mógł bez większych problemów oszacować koszty oraz zebrać potrzebne elementy.

Czym jest adres internetowy?

Adres internetowy to określenie na domenę WWW. Jest to ciąg znaków określający nazwę strony. Taki adres rozpowszechnia się w różnych mediach społecznych aby spopularyzować witrynę. Strona WWW z dobrą domeną internetową to prawdziwy wytrych do skarbca. Dobrze rozreklamowana witryna z ciekawą i unikalną zawartością ma możliwość osiągnąć sukces oraz stać się generatorem poważnych zysków.

Uwaga na promocje.

Jeśli widzisz promocję typu “Domena za ZERO zł”, uważaj. Przy takich korzystnych ofertach często kruczki siedzą w regulaminie promocji. Nie każda promocja jest zła, jednak są firmy które nie szanują praw konsumenta, dlatego apelujemy o rozwagę podczas wybierania super promocji.

Jak wybrać dobry serwer pod stronę ?

W zależności od indywidualnych potrzeb każdego z klientów różne serwery będą spełniać poszczególne oczekiwania. Jednak aby nie kupić kota w worku, należy zawsze posiłkować się informacjami na temat dostępności serwerów w sieci czyli współczynnik wyrażany jako UpTime serwera.

Czy można zarobić na stronie internetowej

To pytanie zadaje chyba każda osoba która myśli o otwarciu własnej witryny internetowej. Odpowiedź spodoba się wszystkim ponieważ brzmi, tak można zarobić, a wysokość wpływów jest ograniczona czasem i zapałem prowadzącego. Do wyboru mamy kilka modeli zarobkowych, w zależności od chęci zaangażowania można wybrać odpowiedni system dla siebie.